Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Piknik Świętojański w Zamieściu
Piknik Świętojański w Zamieściu

Animacje dla dzieci, konkurs wianków świętojańskich, wspólne grillowanie i biesiada z kapelą Skocni - to niektóre z atrakcji, jakie przygotowano, dla mieszkańców Zamieścia z okazji Pikniku Świętojańskiego.

25 czerwca, w godzinach popołudniowych, na placu przylegającym do świetlicy w Zamieściu rozpoczęła się impreza skierowana do mieszkańców sołectwa. Upalny dzień sprzyjał grom i zabawom dla dzieci, na świeżym powietrzu. O świetną zabawę zatroszczyła się firma animacyjna, a także strażacy z OSP w Tymbarku. Były konkursy z nagrodami, gry i zabawy, konkurs strażacki, oraz zjeżdżalnie, dmuchańce, popcorn i wata cukrowa oraz napoje z Tymbarku dla ochłody.

W dalszej części programu wystąpiły przed publicznością panie z KGW w Podłopieniu, ze scenką rodzajową U znachorki, która rozbawiła publiczność. Kolejno zabrał głos wójt Paweł Ptaszek, zaprezentował mieszkańcom zrealizowane przedsięwzięcia, plany inwestycyjne wsi. Podziękował przedsiębiorcom oraz społeczeństwu za zaangażowanie w remont świetlicy oraz zaprosił do wspólnej zabawy. Sołtys, skierował podziękowania do KGW i rady sołeckiej oraz biblioteki publicznej za przygotowanie dzisiejszej imprezy. Zgodnie z planem odbył się konkurs wianków świętojańskich, pierwsze miejsce zdobył wianek przygotowany przez Ewę Hojnor. Ostatnim punktem spotkania było wspólne grillowanie oraz biesiada z kapelą Skocni z Piekiełka.

Imprezę zaszczycili swoja obecnością radni Rady Gminy z Przewodniczącą na czele, radny powiatowy Czesław Kawalec, miejscowi przedsiębiorcy oraz mieszkańcy Zamieścia wraz z rodzinami.

Przedsięwzięcie udało się zrealizować dzięki sponsorom: Gminnej Komisji ds. Rozwiązywanie Problemów Alkoholowych, Radzie Sołeckiej w Zamieściu, Urzędowi Gminy, Firmie Tymbark, OSP w Tymbarku, którym organizatorzy serdecznie dziękują.

Dodano: 2022-06-26 16:58:26

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Dmitry Glukhovsky – Witajcie w Rosji

Dmitry Glukhovsky – Witajcie w Rosji

Witajcie w Rosji to iście wybuchowa mieszanka: fikcja miesza się tu z rzeczywistością, satyra i ironia sprawiają, że czytelnik nie wie, czy śmiać się, czy płakać, a wszystko to w ulubionej przez Glukhovsky’ego konwencji science fiction. Wyjątkowa książka, dotykająca ważnych probl...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2023 Biblioteka Publiczna w Tymbarku