Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Dzień Dziecka w Świetlicy
Dzień Dziecka w Świetlicy

1 czerwca, w słoneczne popołudnie, na placu zabaw przy świetlicy w Zamieściu zebrały się dzieci wraz z rodzicami, by radośnie obchodzić Dzień Dziecka.

Wspólna zabawa rozpoczęła się od puszczania baniek mydlanych. Dalsza część spotkania miała miejsce w lokalu świetlicy, gdzie przywitali się z wszystkimi dziećmi: wójt Paweł Ptaszek i sołtys Andrzej Bugajski. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych, które cieszyły się dużym powodzeniem. W przerwie były rozdawane soczki dla ochłody oraz słodycze od organizatorów. Nie zabrakło wspólnej zabawy przy muzyce dyskotekowej, do której włączyli się rodzice i opiekunowie.

Z okazji święta, życzymy wszystkim dzieciom wiele radości, zabawy i uśmiechu na każdy dzień. Do zobaczenia na kolejnej imprezie świetlicowej.

Dodano: 2022-06-02 11:01:13

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Janusz L. Wiśniewski - Grand

Janusz L. Wiśniewski - Grand

Pewnego lipcowego deszczowego poranka, przed wschodem słońca, na plaży przed sopockim Grand Hotelem bezdomny mężczyzna znajduje śpiącą tam znaną warszawską dziennikarkę..." Tak zaczyna się nowa powieść Wiśniewskiego. Obrosły historią i legendami sopocki Grand Hotel staje się miej...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2023 Biblioteka Publiczna w Tymbarku