Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Mikołajki w Bibliotece
Mikołajki w Bibliotece

Tradycyjnie, 6 grudnia w bibliotece organizowane jest Spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci w wieku przedszkolnym z gminy Tymbark.

O godz. 10.00 rozpoczęliśmy wspólną zabawę od obejrzenia przedstawienia kukiełkowego, O krasnoludkach i sierotce Marysi, w wykonaniu uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Tymbarku. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem i uwagą śledziły bajkowe losy Marysi i jej przyjaciół krasnali. Dodatkową atrakcją, na którą wszyscy czekali, była wizyta św. Mikołaja.

Dźwięk dzwoneczka oznajmił przybycie oczekiwanego gościa. Mikołaj przywitał dzieci okrzykiem – ho! ho! ho! Zanim przystąpił do obdarowania wszystkich zebranych słodkimi upominkami, dzieci aktywnie uczestniczyły we wspólnym śpiewaniu świątecznych piosenek. Bardzo trudno się było rozstać z naszym gościem, ale po uzyskaniu obietnicy spotkania za rok, pożegnaliśmy św. Mikołaja, by zdążył odwiedzić inne dzieci.

Serdecznie dziękujemy sponsorom:

  • Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Tymbark
  • TYMBARK-MWS Sp. z o.o. S.K.A.

Dodano: 2013-12-08 21:00:33

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Dmitry Glukhovsky – Witajcie w Rosji

Dmitry Glukhovsky – Witajcie w Rosji

Witajcie w Rosji to iście wybuchowa mieszanka: fikcja miesza się tu z rzeczywistością, satyra i ironia sprawiają, że czytelnik nie wie, czy śmiać się, czy płakać, a wszystko to w ulubionej przez Glukhovsky’ego konwencji science fiction. Wyjątkowa książka, dotykająca ważnych probl...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2023 Biblioteka Publiczna w Tymbarku