Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Rodzinne warsztaty wielkanocne
Rodzinne warsztaty wielkanocne

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, jest to świetna okazja na wspólne przygotowanie ozdób świątecznych. W czwartek (31 marca), w tymbarskiej bibliotece odbyły się rodzinne warsztaty wielkanocne.

Dorośli uczestnicy zajęć samodzielnie przyozdabiali pisanki przy wykorzystaniu techniki decoupage, natomiast dzieci wykonywały filcowe zające. Zajęcia odbywały się pod kierunkiem plastyczki Wiesławy Frączek, która udzielała fachowej pomocą przy powstawaniu świątecznych dekoracji. W efekcie powstały piękne pisanki oraz oryginalne zajączki, które można było zabrać do domu. Z pewnością posłużą za dekoracje stołów wielkanocnych.

 
Wieczór upłynął pod znakiem wspólnej zabawy, w miłej rodzinnej atmosferze, co doskonale wpasowuje się w świąteczny klimat. W przyszłym tygodniu warsztaty wielkanocne zostaną przeprowadzone w Świetlicy w Zamieściu.

Dodano: 2022-04-01 09:14:34

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Janusz L. Wiśniewski - Grand

Janusz L. Wiśniewski - Grand

Pewnego lipcowego deszczowego poranka, przed wschodem słońca, na plaży przed sopockim Grand Hotelem bezdomny mężczyzna znajduje śpiącą tam znaną warszawską dziennikarkę..." Tak zaczyna się nowa powieść Wiśniewskiego. Obrosły historią i legendami sopocki Grand Hotel staje się miej...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku