Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
W ten świąteczny czas
W ten świąteczny czas

W piątkowy wieczór, 19 grudnia, w tymbarskiej bibliotece odbył się koncert rodzinno-świąteczny, zorganizowany przez Przedszkole „U Cioci Agatki”. Wydarzeniu towarzyszył przedświąteczny klimat, oraz kolorowa scenografia, pełna gry świateł, iluminacji i choinkowych dekoracji.

Na całość programu złożyły się najpiękniejsze kolędy, pastorałki, szeroka gama utworów o tematyce zimowej i bożonarodzeniowej w autorskich aranżacjach. Koncert rozpoczęły maluchy wraz z rodzicami i nauczycielką Magdaleną Homa. Kolejno zaprezentowali się na scenie przedszkolaki z rodzicami i opiekunami. Gościnnie wystąpiła Joanna Ligas. Nad całością czuwała wychowawczyni Katarzyna Stawiarska, a imprezę prowadził Stanisław Przybylski. Wśród zebranych na widowni nie zabrakło: rodziców przedszkolaków, dziadków i znajomych oraz przedstawicieli władz samorządowych w osobach: wójta Pawła Ptaszka i Przewodniczącej Rady Gminy - Stanisławy Urbańskiej.   

Zgromadzona publiczność była pod wrażeniem kunsztu wykonania i aranżacji utworów. Występy w każdej odsłonie zachwyciły wszystkich i dostarczyły niezapomnianych przeżyć. Podczas koncertu odkryto wiele talentów po stronie dzieci jak i po stronie rodziców, za co należą się słowa uznania i wielkie brawa dla wszystkich artystów tego wieczoru.

Dodano: 2019-12-23 15:07:04

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Dmitry Glukhovsky – Witajcie w Rosji

Dmitry Glukhovsky – Witajcie w Rosji

Witajcie w Rosji to iście wybuchowa mieszanka: fikcja miesza się tu z rzeczywistością, satyra i ironia sprawiają, że czytelnik nie wie, czy śmiać się, czy płakać, a wszystko to w ulubionej przez Glukhovsky’ego konwencji science fiction. Wyjątkowa książka, dotykająca ważnych probl...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku