Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Wigilia świetlicowa
Wigilia świetlicowa

19 grudnia, w Świetlicy Wiejskiej w Zamieściu odbyło się, jak co roku, spotkanie przy wigilijnym stole. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło wójta Pawła Ptaszka, radnych: Andrzeja Bugańskiego i Dariusza Molka, kierownika biblioteki, dzieci wraz z rodzicami, Pań z KGW oraz przedstawicieli mieszkańców sołectwa. Dopełnieniem świątecznie nakrytych stołów była pięknie udekorowana choinka oraz dekoracje przygotowane przez uczestników zajęć świetlicowych.

W niezwykły, przedświąteczny klimat wprowadziły zebranych dzieci, które zaprezentowały przedstawienie pt. Droga do Betlejem, przygotowane pod kierunkiem Anety Wower i Aleksandry Wilczynskiej. Premiera wypadła bardzo dobrze, za co publiczność nagrodziła młodych aktorów głośnymi brawami. W tym szczególnym dniu nie zabrakło życzeń świątecznych dla mieszkańców Zamieścia, które złożył wójt wraz z radnymi. W imieniu mieszkańców życzenia złożyła Celina Puto. Były również pod choinką słodkie upominki dla najmłodszych dzieci oraz indywidualne życzenia i łamanie opłatkiem. Na koniec wszyscy zasiedli przy wigilijnym stole, na którym znalazły się tradycyjne potrawy: barszcz z uszkami, krokiety oraz świąteczne wypieki, przygotowane przez rodziców i organizatorów. Wspólnie spędzony czas upłynął w niezwykłej, rodzinnej atmosferze, pełnej radości, bliskości i nadziei na nadchodzący Nowy Rok.

Dodano: 2019-12-20 20:05:28

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Dmitry Glukhovsky – Witajcie w Rosji

Dmitry Glukhovsky – Witajcie w Rosji

Witajcie w Rosji to iście wybuchowa mieszanka: fikcja miesza się tu z rzeczywistością, satyra i ironia sprawiają, że czytelnik nie wie, czy śmiać się, czy płakać, a wszystko to w ulubionej przez Glukhovsky’ego konwencji science fiction. Wyjątkowa książka, dotykająca ważnych probl...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku