Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Przedszkolaki uczciły Święto Niepodległości
Przedszkolaki uczciły Święto Niepodległości

W tegoroczne obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości aktywnie włączyły się dzieci z trzech tymbarskich przedszkoli. Na tę okoliczność przygotowały specjalny program artystyczny, którego celem było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji.

Impreza odbyła się 7 listopada w bibliotece, tuż przed kulminacyjnymi obchodami Święta Niepodległości. W tym dniu społeczność przedszkolna przybyła do biblioteki w odświętnych strojach, dekoracja oraz piękne kotyliony i symbole narodowe dopełniły całości. Grupy dzieci z Przedszkoli: Samorządowego, U Cioci Agatki i Parafialnego zaprezentowały na scenie ciekawy program, na który złożyły się: najpiękniejsze pieśni patriotyczne, pantomima, inscenizacja, a także występ z wykorzystaniem instrumentów drewnianych i blaszanych. Na zakończenie wszyscy młodzi artyści wspólnie odśpiewali hymn narodowy. W imprezie uczestniczył wójt Paweł Ptaszek, rodzice i nauczyciele z poszczególnych przedszkoli. Występy przedszkolaków, ich zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagradzane były częstymi brawami. To była wspaniała lekcja patriotyzmu w wykonaniu najmłodszych dzieci. Koncert odbył się z inicjatywy Przedszkola „U cioci Agatki”.

Dodano: 2018-11-12 18:08:58

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Yvette Żółtowska-Darska -  Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Yvette Żółtowska-Darska - Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Zna go cały świat. Ale czy wiadomo, jak wygląda rodzinne miasto Messiego? Z kim grał w piłkę jako dziecko? Jak wygląda życie w słynnej szkółce piłkarskiej La Masia, w której trenował? W tym niezbędniku każdego prawdziwego fana piłki nożnej znajduje się wiele nieznanych faktów i a...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku