Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Wakacje w Bibliotece
Wakacje w Bibliotece

Tegoroczne wakacje upłynęły pod znakiem wyśmienitej pogody, która sprzyjała częstym odwiedzinom naszej instytucji zarówno przez gości przebywających na wypoczynku w Tymbarku jak również stałych czytelników. Biblioteka po raz kolejny zaproponowała dzieciom i młodzieży udział w zajęciach plastycznych i szachowych. Ponad 50 uczestników, pod kierunkiem instruktorów, przez całe wakacje doskonaliło swoje umiejętności plastyczne oraz poznawało tajniki gry królewskiej. 

Dużym powodzeniem cieszyły się warsztaty plastyczne, gdzie powstawały oryginalne prace przy użyciu  ekologicznych materiałów. Młodzi artyści podczas zajęć wykonywali: rodzinne tabliczki z masy solnej, ślady roślin w gipsie, monotypię, girlandy motylowe, drzewka szczęścia, malowane anioły na desce, pojemniki na długopisy, ozdobne kule i kwiaty z papieru.  Uczestnicy warsztatów nabyli dodatkowe umiejętności plastyczne, poznali strategię i technikę gry szachowej oraz miło i ciekawie spędzili wolny czas.

Serdecznie dziękujemy sponsorom, dzięki który mogliśmy zrealizować zajęcia. Wsparli nas: Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Tymbark i Firma JONIEC.

Dodano: 2013-09-01 20:21:45

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Yvette Żółtowska-Darska -  Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Yvette Żółtowska-Darska - Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Zna go cały świat. Ale czy wiadomo, jak wygląda rodzinne miasto Messiego? Z kim grał w piłkę jako dziecko? Jak wygląda życie w słynnej szkółce piłkarskiej La Masia, w której trenował? W tym niezbędniku każdego prawdziwego fana piłki nożnej znajduje się wiele nieznanych faktów i a...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku