Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Wycieczka w Beskid Sądecki
Wycieczka w Beskid Sądecki

W miniony weekend ( 27 kwietnia) mieszkańcy Tymbarku spędzali wolny czas w Beskidzie Sądeckim. Doskonała pogoda sprzyjała pieszym wędrówkom i odkrywaniu malowniczych miejsc. Wyjazd rodzinny stanowił rozgrzewkę przed sezonem turystycznym, a odbywał się pod opieką przewodnika, Anny Dyląg.

Po przyjeździe do Wierchomli Małej wszyscy swoim tempem udali się na spacer do Bacówki PTTK nad Wierchomlą. W schronisku, był czas na wypoczynek przy kawie i herbacie. Po rekreacji na urokliwych polanach, podziwianiu panoram górskich, przez Długie Młaki wróciliśmy do autokaru, by udać się do Piwnicznej-Zdrój. W klimatycznym miasteczku część osób zwiedzała rynek, pozostali wypoczywali w parku zdrojowym i pijali wód.

Wypoczęci, pełni pozytywnych wrażeń z dużą dawką zdrowej energii wróciliśmy do swoich codziennych obowiązków domowych. Wyjazd udał się zorganizować dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Tymbark.

Dodano: 2024-04-28 17:34:26

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Dmitry Glukhovsky – Witajcie w Rosji

Dmitry Glukhovsky – Witajcie w Rosji

Witajcie w Rosji to iście wybuchowa mieszanka: fikcja miesza się tu z rzeczywistością, satyra i ironia sprawiają, że czytelnik nie wie, czy śmiać się, czy płakać, a wszystko to w ulubionej przez Glukhovsky’ego konwencji science fiction. Wyjątkowa książka, dotykająca ważnych probl...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2024 Biblioteka Publiczna w Tymbarku