Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Warsztaty kulinarne już za nami!
Warsztaty kulinarne już za nami!

Tegoroczne wakacje w tymbarskiej bibliotece rozpoczęły się od warsztatów kulinarnych. Przez dwa dni - 2 i 3 lipca - grupa dzieci pod kierunkiem gospodyń z KGW Podłopień, poznawała tajniki tradycyjnych drożdżowych wypieków.

Każdy kto odwiedził bibliotekę podczas zajęć mógł poczuć aromatyczne zapachy, które unosiły się w budynku oraz spróbować przygotowanych przez uczestników specjałów.

Na początek były wypiekane drożdżówki o różnych smakach: z jagodami, serem i warkocze drożdżowe. W kolejnym dniu dzieci przygotowały pizze z wieloma dodatkami oraz kruche ciasteczka. Na zakończenie zajęć wszyscy zasiedli do stołu, by wspólnie degustować przygotowane pyszności, a na ochłodę były soki od Firmy Tymbark..

Zajęcia to doskonały pomysł na wspólne spędzie wolnego czasu, a co więcej, poprzez zabawę zdobycie nowych umiejętności kulinarnych.

Zajęcia zorganizowano dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Tymbark

Dodano: 2024-07-03 22:28:30

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Janusz L. Wiśniewski - Grand

Janusz L. Wiśniewski - Grand

Pewnego lipcowego deszczowego poranka, przed wschodem słońca, na plaży przed sopockim Grand Hotelem bezdomny mężczyzna znajduje śpiącą tam znaną warszawską dziennikarkę..." Tak zaczyna się nowa powieść Wiśniewskiego. Obrosły historią i legendami sopocki Grand Hotel staje się miej...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2024 Biblioteka Publiczna w Tymbarku