Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Wakacje z biblioteką
Wakacje z biblioteką

Podczas tegorocznych wakacji w bibliotece nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych użytkowników. Przygotowano cykl zajęć, podczas których można było rozwijać zdolności manualne i doskonalić technikę gry szachowej. Ponad pięćdziesiąt dzieci skorzystało z naszej oferty, która miała na celu zagospodarowanie wolnego czasu w praktyczny i ciekawy sposób. Dużym powodzeniem cieszyły się warsztaty plastyczne, które zgromadziły dwie grupy uczestników, a odbywały się w każdy wtorek.

Dzieci pod kierunkiem instruktora wykonywały miedzy innymi: ozdobne pompony, poznawały technikę malowania na szkle, lepiły inicjały z plasteliny, wyklejały butelki i serduszka ozdobnym papierem, nie zabrakło zakładek do książek, malowały anioły na deskach, wyszywano serca dla mamy, uczyły się wykonać kreponowe kwiaty, a ostatnie zajęcia poświęcono szkicowaniu martwej natury. W trakcie spotkań powstawały oryginalne prace, które można było zabrać do domu i wykorzystać do dekoracji lub przeznaczyć na upominki.. Zdobyte dodatkowe umiejętności plastyczne pozwolą na samodzielne wykonywanie różnych przedmiotów przy wykorzystaniu materiałów ekologicznych i wtórnych.

Wszyscy zainteresowani doskonaleniem techniki gry królewskiej mogli uczestniczyć w zajęciach szachowych, które odbywały się w wakacyjne środy i czwartki. Młodzi adepci sztuki szachowej poznawali strategię gry szachowej i doskonalili technikę pod okiem instruktora.

Dziękujemy za udział w naszej wakacyjnej ofercie i zapraszamy wszystkich chętnych za rok.

Dodano: 2014-08-31 09:15:27

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Yvette Żółtowska-Darska -  Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Yvette Żółtowska-Darska - Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Zna go cały świat. Ale czy wiadomo, jak wygląda rodzinne miasto Messiego? Z kim grał w piłkę jako dziecko? Jak wygląda życie w słynnej szkółce piłkarskiej La Masia, w której trenował? W tym niezbędniku każdego prawdziwego fana piłki nożnej znajduje się wiele nieznanych faktów i a...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2022 Biblioteka Publiczna w Tymbarku