Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
XIX Wiosenny Przegląd Młodych Solistów
XIX Wiosenny Przegląd Młodych Solistów

W minioną sobotę (23 kwietnia) w tymbarskiej bibliotece odbyły się prezentacje wokalne i taneczne 217 młodych artystów z gminy Tymbark. Wydarzenie zgromadził liczną publiczność, przybyli rodzice, dziadkowie, opiekunowie uczestników konkursu.

Wszystkie występy oceniało Jury w składzie: Marta Ból, Michał Majeran oraz Lucjan Bożek. Obsługę techniczną sprawował Sebastian Staśko. Po wysłuchaniu prezentacji w poszczególnych kategoriach wiekowych nastąpiło podsumowanie i wyłoniono zwycięzców. Nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy wręczał wójt Paweł Ptaszek wraz z Jury.

I kategoria: przedszkolaki 3-4-latki:

I miejsce ex quo: "Wiosenna Orkiestra" z P. Parafialnego oraz Michał Frys z P. "U cioci Agatki". II miejsce ex quo: Muminki z P. Samorządowego i Skrzaty z P. "U cioci Agatki". III miejsce: Skrzaty z P. Samorządowego.

II kategoria:  przedszkolaki 5-6 latki:

I miejsce eg quo: Matylda Kapitan z P. "U cioci Agatki", Magdalena Kowalczyk z P. Samorządowego, Przyjaciele Biedronki z .P. Samorządowego oraz Marzyciele z P. Samorządowego. II miejsce ex quo: Małgorzata Wikar z P. Parafialnego , Gagatki Agatki z P. "U cioci Agatki" oraz Wiosna i Przyjaciele z P. Parafialnego. Na III miejscu uplasowały się Śpiewające Przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego w Zawadce oraz Grupa Zuchy z Oddziału Przedszkolnego w SP Tymbark.

III kategoria: klasy 1-3

I miejsce: Mały Tymbark z SP Tymbark oraz Wesołe Witaminki z SP Tymbark. II miejsce ex quo: Fajne dziewczyny z SP Tymbark oraz Pogodne Promyczki z SP Zawadka . III miejsce Wiosenne nutki z SP Zawadka oraz Kolorowe Kwiatki SP Zawadka.

IV kategoria: klasy 4-6

I miejsce i grand prix: Emila Śmiech ze SP Tymbarku. Równolegle I miejsce: Aleksandra Garbacz (SP Tymbark) oraz Zespół z klasy 4b ze SP wTymbarku  II miejsce: Beata Sikoń z NSP w Piekiełku, Michał Duda z SP Tymbark oraz Kolorowa Ekipa z SP Zawadka. III miejsce: Agnieszka Dziadoń (SP Zawadka), Mikołaj Wolfinger z SP Tymbark oraz "Gwiazdy" z NSP w Piekiełku.

V kategoria: klasy 7-8

I miejsce zajęły ex quo: Magdalena Dziadoń z SP Zawadka oraz Anna Leśniak z NSP w Piekiełku. II miejsce: Grupa wokalna z kl. VII z SP Zawadka, a III miejsce: Zuzanna Staśko z SP Tymbark..

Sponsorzy imprezy: nagrody zakupiła Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, soczki przekazała Firma Tymbark a słodycze ufundowała Gminna Spółdzielnia GS w Tymbarku.

Dodano: 2022-04-24 20:48:52

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Monika Kowaleczko-Szumowska – Galop’44

Monika Kowaleczko-Szumowska – Galop’44

Mikołaj w przedziwny sposób trafia ze współczesnej Warszawy w sam wir dramatycznych wydarzeń powstania warszawskiego. Jego starszy brat Wojtek decyduje się na podróż, która zakończy się kilkadziesiąt lat wcześniej, aby wydostać Mikołaja z powrotem. W walczącej Warszawie chłopcy p...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku