Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Ruszyła nauka języka polskiego dla obywateli Ukrainy
Ruszyła nauka języka polskiego dla obywateli Ukrainy

W ramach wsparcia zaoferowanego przez samorząd gminy dla Ukraińców przebywających na terenie Gminy Tymbark, od 7 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Tymbarku rozpoczął się wstępny kurs języka polskiego. W zajęciach zadeklarowało udział 17 osób, zarówno młodzieży jak i osób dorosłych.

Przed rozpoczęciem nauki z kursantami spotkał się gospodarz gminy – Paweł Ptaszek, życzył wszystkim  owocnej nauki języka polskiego, który nie należ do łatwych i przyjemnego spędzenia czasu.

Zajęcia prowadzi pani Anastazja, z pochodzenia Polska, która przez wiele lat mieszkała na terenie Ukrainy. Lekcje mają na celu naukę podstaw języka polskiego, związanych z codziennym życiem, szukaniem pracy, robieniem zakupów, porozumiewaniem się.  Wspólne spotkania to nie tylko nauka, ale również wzajemna integracja. Organizatorzy zapewniają materiały niezbędne do nauki.

Dodano: 2022-04-07 12:41:24

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Yvette Żółtowska-Darska -  Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Yvette Żółtowska-Darska - Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Zna go cały świat. Ale czy wiadomo, jak wygląda rodzinne miasto Messiego? Z kim grał w piłkę jako dziecko? Jak wygląda życie w słynnej szkółce piłkarskiej La Masia, w której trenował? W tym niezbędniku każdego prawdziwego fana piłki nożnej znajduje się wiele nieznanych faktów i a...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku