Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Zajęcia dla dzieci już za nami
Zajęcia dla dzieci już za nami

Zakończyły się twórcze i aktywne zajęcia organizowane przez tymbarską bibliotekę.

Podczas drugiego tygodnia ferii dzieci uczęszczały na zajęcia plastyczne prowadzone przez plastyczkę Wiesławę Frączek. W efekcie zajęć powstały słodkie bukiety dla dziadków oraz ekologiczne domki dla ptaków.

Udało się także zrealizować warsztaty kulinarne. Pod kierunkiem Pań z KGW w Tymbarku kuchcikowie samodzielnie wykonywali różne czynności kuchenne: kroili, rozdrabniali, ubijali, wyrabiali ciasto oraz przygotowywali foremki do pieczenia. W trakcie zajęć można było spróbować nowych smaków oraz poznać ciekawostki związane z kuchnią. Nauczyli się przygotowywać: zapiekanki, czekoladowo-bananowe muffinki oraz drożdżowe rogaliki z marmoladą. Wypieki udały się i wszystkim smakowały o czym przekonali się uczestnicy zajęć.

Dodano: 2022-01-27 22:01:32

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Janusz L. Wiśniewski - Grand

Janusz L. Wiśniewski - Grand

Pewnego lipcowego deszczowego poranka, przed wschodem słońca, na plaży przed sopockim Grand Hotelem bezdomny mężczyzna znajduje śpiącą tam znaną warszawską dziennikarkę..." Tak zaczyna się nowa powieść Wiśniewskiego. Obrosły historią i legendami sopocki Grand Hotel staje się miej...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku