Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Kreatywne warsztaty plastyczne
Kreatywne warsztaty plastyczne

Serdecznie zapraszam na kreatywne warsztaty plastyczne obejmujące: rysunek, malarstwo, elementy grafiki, prace manualne.

. Zajęcia będą odbywały się od marca w każdą sobotę w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tymbarku.  Podczas zajęć uczestnicy będą mogli poznawać różnorodne techniki, materiały oraz sposoby artystycznego wyrazu. Będziemy ćwiczyć rękę, oko, poszerzać wyobraźnię i kreatywność, tak aby dzieci i młodzież rozwijały swoje pasje, talenty, zainteresowania. Kameralne grupy, w których będziemy pracować pozwolą na indywidualne podejście do uczestników.

Galeria Wachlarz to wirtualna galeria moich prac, ale chciałabym, aby w przyszłości stała się galerią miejscową, w której znajdzie się miejsce na  twórczą ekspresję dzieci i młodzieży, a także spotkania osób w każdym wieku, które chciałyby w ciekawy sposób wykorzystać wolny czas na rozwijanie szerokiego wachlarza plastycznych zainteresowań.

Serdecznie zapraszam na moje zajęcia. Marta Sobczak-Piętoń

https://www.facebook.com/GaleriaWACHLARZ

Więcej informacji oraz zapisy pod nr. Tel 508 975 658

Oferta miejscowa będzie poszerzana w miarę rozwoju galerii.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnej galerii prac uczniów Szkoły Podstawowej w Pisarzowej, w której pracuję jako nauczyciel.

https://www.gminalimanowa.pl/aktualnosci/2020/06/wirtualna-galeria-prac-plastycznych-uczniow-szkoly-podstawowej-w-pisarzowej

https://youtu.be/svAUYhK5d4k

https://youtu.be/IOwMepxc9E0

Dodano: 2022-01-25 11:11:56

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Yvette Żółtowska-Darska -  Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Yvette Żółtowska-Darska - Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Zna go cały świat. Ale czy wiadomo, jak wygląda rodzinne miasto Messiego? Z kim grał w piłkę jako dziecko? Jak wygląda życie w słynnej szkółce piłkarskiej La Masia, w której trenował? W tym niezbędniku każdego prawdziwego fana piłki nożnej znajduje się wiele nieznanych faktów i a...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku