Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Ferie w bibliotece i świetlicy na półmetku
Ferie w bibliotece i świetlicy na półmetku

Przez pierwszy tydzień ferii dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach organizowanych przez tymbarska bibliotekę.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty robotów, które prowadziła instruktorka z Firmy Nowoczesny Wymiar Edukacji w Krakowie. Dzieci poprzez zabawę, przy pomocy zestawów Lego konstruowały różnego typu roboty, realizując własne pomysły. Poznały zasady programowania oraz sterowania pojazdami przy wykorzystaniu aplikacji z telefonu. Dużą frajdą dla wszystkich były wyścigi pojazdów zdalnie sterowanych. Uczestnicy pracowali w małych grupach, gdzie uczyli się pracy zespołowej.

Również w świetlicy można było ciekawie spędzić czas. Zajęcia plastyczne odbywały się pod kierunkiem plastyczki Wiesławy Frączek. W ich efekcie powstały: słodkie bukiety dla babci i dziadka oraz oryginalne budki dla ptaków, przy wykorzystaniu materiałów z recyklingu. Rozpoczęły się także zajęcia Zumby, które potrwają do końca ferii. Instruktorka przygotowała specjalny program taneczny dla dzieci, gwarantujący doskonałą zabawę.

Zajęcia odbywają się dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Tymbark. Soczki oraz napoje do uczestników przekazała Firma Tymbark, za co serdecznie dziękujemy.

Dodano: 2022-01-23 20:50:01

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Yvette Żółtowska-Darska -  Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Yvette Żółtowska-Darska - Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Zna go cały świat. Ale czy wiadomo, jak wygląda rodzinne miasto Messiego? Z kim grał w piłkę jako dziecko? Jak wygląda życie w słynnej szkółce piłkarskiej La Masia, w której trenował? W tym niezbędniku każdego prawdziwego fana piłki nożnej znajduje się wiele nieznanych faktów i a...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku