Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Wigilia świetlicowa w Zamieściu
Wigilia świetlicowa w Zamieściu

Tradycyjne, co roku w Świetlicy Wiejskiej w Zamieściu uczestnicy zajęć spotkają się przy wspólnym stole z rodzicami, opiekunami i przedstawicielami władz samorządowych.

W tym roku, spotkanie odbyło się w gronie kameralnym, z zachowaniem obostrzeń pandemicznych i limitem uczestników. Świętowanie rozpoczęło się od złożenia życzeń przez wójta Pawła Ptaszka oraz kierownika biblioteki. Gospodarz gminy przekazał dzieciom upominek świąteczny pod choinkę oraz zaprosił wszystkich na lodowisko, które w najbliższym czasie będzie otwarte. W dalszej części wieczoru, dzieci zaprezentowały część artystyczną. Było wspólne kolędowanie, łamanie się opłatkiem oraz degustacja tradycyjnych potraw – barszczu, pierogów oraz słodkości.

W blasku pięknie przystrojonej choinki wszyscy poczuli magię świat wynikającą ze wspólnego przebywania, śpiewania kolęd, radości, uśmiechów, a także biesiadowania przy świątecznym stole.

Dodano: 2021-12-22 20:07:19

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Małgorzata Musierowicz – Wnuczka do orzechów

Małgorzata Musierowicz – Wnuczka do orzechów

Kolejny tom "Jeżycjady" Małgorzaty Musierowicz. Jak zwykle wesoły, liryczny i krzepiący. Tym razem jednak akcja rozgrywa się na wsi, z daleka od zgiełku mieszkania przy Roosevelta 5 w Poznaniu. Wnuczka do orzechów z pewnością ucieszy i nastoletnie, i starsze fanki poznańskiej rod...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku