Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Warsztaty kulinarne w Świetlicy
Warsztaty kulinarne w Świetlicy

Drugi tydzień ferii zimowych w odnowionej Świetlicy Wiejskiej w Zamieściu upłynął pod znakiem warsztatów kulinarnych zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Tymbarku.

Różnorodność doznań smakowych i wizualnych, a także możliwość ćwiczenia sprawności manualnej zawdzięczamy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Tymbarku - Agnieszce Cebuli, Stanisławie Dudzik, Małgorzacie Sobczak, Barbarze Kapturkiewicz, Katarzynie Smadze, Ewie Kulig oraz Pani Annie Surdziel z Zamieścia, które zgodziły się nieodpłatnie poprowadzić te zajęcia.
    W pierwszy dzień dzieci wykonały szyszki z krówek i ryżu preparowanego oraz łam czekoladowy, w drugim dniu przygotowały gofry z owocami i bitą śmietaną. W środę delektowały się zdrowymi i pysznymi sokami warzywno-owocowymi oraz upiekły małe pizze. W czwartek wykorzystały swoją wyobraźnię do zrobienia kolorowych, oryginalnych kanapek z warzyw, nabiału i wędliny, zrobiły również zapiekanki na chlebie tostowym. Ostatni dzień spędziły na wałkowaniu, wykrawaniu i zdobieniu kruchych ciasteczek.
    Podziękowania należą się również sponsorom: Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Tymbark oraz firmie Tymbark za soki, a także Wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia warsztatów kulinarnych.
Opiekun Świetlicy - Aneta Wower
 

Dodano: 2021-01-19 10:28:41

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Tina  Nolan - Śnieżka, opuszczona kotka

Tina Nolan - Śnieżka, opuszczona kotka

Zgubione… porzucone… zaniedbane? Odtąd ich domem będzie "Cichy kąt"! W idealnym świecie takie miejsce jak schronisko "Cichy kąt" nie byłoby potrzebne. Jednak Ewa i Karol Mareccy, których rodzice prowadzą schronisko, wiedzą, że w życiu nie zawsze jest idealnie. Codziennie zjawia s...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku