Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Świetlica w Zamieściu po remoncie
Świetlica w Zamieściu po remoncie

Dobiega koniec remontu pomieszczeń Świetlicy Wiejskiej w Zamieściu. W zeszłym roku samorząd gminy nabył budynek w Zamieściu, w którym od kilku lat ma swoją siedzibę świetlica.

Lokal wymagał modernizacji i poprawy standardu użytkowego. Remont został sfinansowany z budżetu Gminy Tymbark, w tym w znacznej części z funduszu sołeckiego Zamieścia, a także przy wsparciu lokalnych przedsiębiorców. W efekcie końcowym zmienił się wygląd zaplecza i głównej sali, podczas remontu zostały wykonane: nowa instalacja grzewcza, modernizacja instalacji elektrycznej i montaż lamp sufitowych, wymiana płytek na posadzkach i ścianach w kuchni, zakup nowych mebli do kuchni i wyposażenia kuchennego, malowanie pomieszczeń, wykonanie sufitu z płyt kartonowo gipsowych, montaż żaluzji okiennych.

Po przeprowadzonej modernizacji pomieszczeń, świetlica stała się przyjaznym miejscem dla dzieci i młodzieży, zaspokajającym w pełni potrzeby kulturalne, dydaktyczne i społeczne mieszkańców gminy.

Jak już wspomniano, w przeprowadzenie remontu zaangażowało się wiele osób, którym serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy do: wójta Pawła Ptaszka, sołtysaAndrzeja Bugańskiego za zabezpieczenie środków finansowych; właścicieli Firm: Pana Józefa KurkaFirma „KARPOL” z Zamieścia za ufundowanie żaluzji okiennych; Państwa Anny Florek iTomasza Sowy z Firmy „GAMA” ze Słopnic za przekazanie materiałów budowlanych. Pragniemy również podziękować mieszkańcom i Radzie Sołeckiej Zamieścia z sołtysem na czele za ogromne zaangażowanie przy remoncie. Pomoc i praca społeczna mieszkańców przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Dodano: 2020-11-17 14:49:55

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Yvette Żółtowska-Darska -  Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Yvette Żółtowska-Darska - Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Zna go cały świat. Ale czy wiadomo, jak wygląda rodzinne miasto Messiego? Z kim grał w piłkę jako dziecko? Jak wygląda życie w słynnej szkółce piłkarskiej La Masia, w której trenował? W tym niezbędniku każdego prawdziwego fana piłki nożnej znajduje się wiele nieznanych faktów i a...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku