Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Ferie w bibliotece
Ferie w bibliotece

Podczas tegorocznych ferii zimowych w tymbarskiej bibliotece można było ciekawie, twórczo i kreatywnie spędzić wolny czas. W zajęciach plastycznych wzięło udział ponad 30 dzieci, które zostały podzielone na dwie grupy wiekowe.

Warsztaty miały na celu rozbudzenie wyobraźni, swobodnego tworzenia, ale przed wszystkim były luźną zabawą plastyczną. Nad całością i atrakcyjnością zajęć czuwała plastyczka - Wiesława Frączek. Pod kierunkiem instruktora powstawały prace związane z karnawałem, upominki na nadchodzące walentynki oraz obrazki według własnych projektów. Przy wykorzystaniu ekologicznych materiałów dzieci wykonały pięknie zdobione karnawałowe maski, walentynkowe serduszka, obrazki z filcu, a także ćwiczyły wytrwałość przy tworzeniu kwiatów ze wstążek. Wszystkie wykonane dekoracje można było zabrać do domu, co było dodatkową zachętą do starannego wykonania swoich prac.

Zajęcia pokazały, że można ciekawie spędzić wolny czas, a zabawa nie musi wcale oznaczać wielkich umiejętności, liczą się chęci i pomysły uczestników. Frajdą może być udział we wspólnych zajęciach, a nie koniecznie czas spędzony przy komputerze.

Warsztaty plastyczne zorganizowano dzięki wsparciu finansowemu: Urzędu Gminy w Tymbarku i Biblioteki Publicznej w Tymbarku.

Dodano: 2020-02-09 19:46:34

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Tina  Nolan - Śnieżka, opuszczona kotka

Tina Nolan - Śnieżka, opuszczona kotka

Zgubione… porzucone… zaniedbane? Odtąd ich domem będzie "Cichy kąt"! W idealnym świecie takie miejsce jak schronisko "Cichy kąt" nie byłoby potrzebne. Jednak Ewa i Karol Mareccy, których rodzice prowadzą schronisko, wiedzą, że w życiu nie zawsze jest idealnie. Codziennie zjawia s...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku