Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Zaduszki poetycko-muzyczne
Zaduszki poetycko-muzyczne

W sobotnie popołudnie, 16 listopada, w bibliotece odbyła się wyjątkowa uroczystość, związana z przemijaniem, nostalgią oraz zadumą. Pierwsze Zaduszki poetycko-muzyczne zostały dedykowane naszym bliskim, przyjaciołom i znajomym, którzy odeszli do wieczności. Na część artystyczną złożyły się wiersze znanych polskich poetów w interpretacji młodzieży z Gimnazjum w Tymbarku.

W niezwykły klimat uroczystości wprowadziły nas utwory muzyki i teksty piosenek w wykonaniu miejscowych nauczycieli i artystów: Katarzyny Śmiech, Katarzyny Maludy, Jolanty Sopaty, Lucjana Bożka oraz Jakuba i Tomasza Sporków. Nie zabrakło również prozy, którą czytała Bogusława Naściszewska. Z gościnnym występem koncertował dobrze zapowiadający się Zespół Młodzieżowy z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej. Dziękujemy, młodzieży i wszystkim wykonawcom za dostarczenie niezwykłych przeżyć artystycznych, oraz licznie zgromadzonej publiczności za przyjście i wspólnie spędzony czas.

Dodano: 2013-11-17 22:20:57

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
NA BIAŁYCH POLAKÓW OBŁAWA, Wojska NKWD w walce z polskim podziemiem 19

NA BIAŁYCH POLAKÓW OBŁAWA, Wojska NKWD w walce z polskim podziemiem 19

Skrywana historia drugiej wojny polsko-sowieckiej. Sowieci nacierali ławą. Załogę pierwszego samochodu pancernego wystrzelał z lotniczego karabinu maszynowego kapral "Spłonka", drugi pojazd został zniszczony granatem. Wkrótce partyzanci zlikwidowali sowieckie dowództwo, nieprzyja...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku