Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Gorczańskie panoramy
Gorczańskie panoramy

W trakcie kolejnej z cyklu wycieczek dla seniorów, towarzyszyła uczestnikom piękna jesienna pogoda. Listopadowy wyjazd, w zamyśle organizatorów miał być ukierunkowany na podziwianie pięknych gorczańskich panoram.

Pierwsza z nich ukazała się zwiedzającym na przeleczy Snozka przy „Pomniku Chwały” Władysława Hasiora. Kolejnym z zaplanowanych punktów wycieczki była Łapsowa Polana. Do Koliby wiedzie niebieski szlak turystyczny, który pokonuje się w ciągu 30 minut. Po dotarciu na polanę rozciągają się niezwykłe widoki na Tatry i Nowy Targ. W klimatycznym schronisku na turystów czekały: gorąca herbata z imbirem, kawa, potrawy regionalne oraz odpoczynek przy kominku.

Podczas ostatniej atrakcji tego dnia można się było zrelaksować w Termach Bukowina Tatrzańska. Baseny rekreacyjne oraz pływanie znajdują się wewnątrz jaki i na zewnątrz budynku. W każdym z nich można zażywać kąpieli w wodzie termalnej o właściwościach leczniczych, a także skorzystać z masarzy wodnych.

Nad sprawnym przebiegiem i realizacją planu wycieczki czuwała radna Anna Dyląg

Dodano: 2019-11-18 21:55:19

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Liliana Fabisińska – Jeżynka nie chce się bawić

Liliana Fabisińska – Jeżynka nie chce się bawić

Klinika pod Boliłapką to maleńki szpital dla chorych zwierzaków. Pracują w nim sympatyczna doktor Magda i wesoły doktor Paweł. Codziennie ratują zdrowie swoich podopiecznych. Pomagają im dzieci doktor Magdy: Dominika i Kajtek. Zaprzyjaźnij się z nimi i zaglądaj do kliniki, by śle...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku