Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Wakacyjne warsztaty plastyczne
Wakacyjne warsztaty plastyczne

31 sierpnia w naszej bibliotece odbyły się ostatnie wakacyjne warsztaty plastyczne. W ofercie kulturalnej skierowanej do mieszkańców i gości przebywających na wakacjach w Tymbarku znalazły się także zajęcia adresowane do dzieci. Podobnie jak w pierwszym miesiącu letniego wypoczynku również w sierpniu pod kierunkiem instruktora można było w ciekawy i praktyczny sposób spędzić wolny czas.

W cyklicznych spotkaniach uczestniczyło ponad 30 dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Plan zajęć był różnorodny, dostosowany do możliwości manualnych dzieci. Uczestnicy mieli okazję poznać nowe techniki plastyczne oraz samodzielnie wykonywać różnego rodzaju ozdoby i gadżety. Oryginalne bibeloty powstawały dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów plastycznych. Rozpoczęły się od szycia filcowych etui na komórki i ozdobnych maskotek z filcu. Na kolejnych powstawały qulingowe kwiaty z kolorowego papieru i motyle na druciku. Przy pomocy drewnianych patyczków można było wykonać aniołki. W programie nie zabrakło biżuterii. Oryginalne bransoletki powstawały z ozdobnego sznurka i rzemyków. Technika orgiami została zastosowana przy składaniu papierowych ptaków. Nie zabrakło również zakładek do książek oraz balonowych zwierzątek.

Zajecia zorganizowano dzięki wsparciu finansowemu Banku Spółdzielczego w Limanowej

Wszystkim uczestnikom zajęć dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Dodano: 2016-09-04 23:08:39

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Yvette Żółtowska-Darska -  Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Yvette Żółtowska-Darska - Messi, mały chłopiec, który stał się wielki

Zna go cały świat. Ale czy wiadomo, jak wygląda rodzinne miasto Messiego? Z kim grał w piłkę jako dziecko? Jak wygląda życie w słynnej szkółce piłkarskiej La Masia, w której trenował? W tym niezbędniku każdego prawdziwego fana piłki nożnej znajduje się wiele nieznanych faktów i a...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku