Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Warsztaty plastyczne
Warsztaty plastyczne

Pierwszy miesiąc wakacji za nami. W tym czasie, w ramach zagospodarowania wolnego czasu, pod czujnym okiem instruktora ponad 30 dzieci rozwijało swoje zdolności manualne. Warsztaty odbywały się dwa razy w tygodniu, w dwóch grupach, a ich poziom trudności dostosowany był do wieku uczestników.

Rozpoczęły się od wykonania oryginalnych szkatułek na biżuterię, na kolejnych powstawały: lampiony przy pomocy techniki decoupage oraz ozdobne mydełka na prezenty. Dzieci poznały różne techniki plastyczne, jak np. filcowania na mokro, wytwarzanie papieru czerpanego, malowanie przeróżnych motywów na tkaninie – koszulach. Uczyły się również wykonywać gadżety na upominki: ozdobne bransoletki dla mamy i córki, kartki okolicznościowe z wykorzystaniem pasków do qullingu. Motywacja do starannego wykonania była duża, powstałe na zajęciach ozdoby można było zabrać do domu. Dodatkowym atutem było możliwość poznania ciekawych technik plastycznych, przy wykorzystaniu, których można było stworzyć niezwykłe drobiazgi. Jesteśmy przekonani, że wszyscy uczestnicy spędzili wolny czasu w praktyczny i ciekawy sposób.

Zajecia odbywały się dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tymbarku

Dodano: 2016-08-03 22:28:11

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Tina  Nolan - Śnieżka, opuszczona kotka

Tina Nolan - Śnieżka, opuszczona kotka

Zgubione… porzucone… zaniedbane? Odtąd ich domem będzie "Cichy kąt"! W idealnym świecie takie miejsce jak schronisko "Cichy kąt" nie byłoby potrzebne. Jednak Ewa i Karol Mareccy, których rodzice prowadzą schronisko, wiedzą, że w życiu nie zawsze jest idealnie. Codziennie zjawia s...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku