Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Gminny Dzień Dziecka
Gminny Dzień Dziecka

Z lekkim wyprzedzeniem, 30 maja (poniedziałek) w bibliotece przygotowano kilka niespodzianek z okazji „Dnia Dziecka” dla przedszkolaków z trzech przedszkoli i młodszych dzieci z klas „0” i „ I” ze wszystkich szkół podstawowych. Na tę okazję przygotowaliśmy ciekawą rozrywkę i wesołą zabawę dla naszych milusińskich.

Z dużym zainteresowaniem ponad 330 dzieci obejrzało dwa przedstawienia teatralne pt. „Kozucha Kłamczucha” w wykonaniu aktorów ze Studia ART RE z Krakowa. Spektakl miał charakter interaktywny, dzięki czemu dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w poszczególnych scenkach, co sprawiło im wielką radość. Ponadto zawierał przesłanie wychowawcze, uczył prawdomówności, umiejętności wybaczania oraz przyjaźni. Baśniowe przygody niesfornej kózki, były przeplatane skoczną muzyką oraz wspólną zabawą uczestników z aktorami. Niezwykłe zaangażowanie oraz żywiołowość i wesoły śmiech było słychać w cały budynku biblioteki. Dodatkowym atutem widowiska była scenografia i oryginalne kostiumy aktorów. Po zakończeniu każdego przedstawienia wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki i soczki.

Serdecznie dziękujemy sponsorom:

  • Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
  • Firmie Tymbark - MWS Sp. Z O.O.SP.K.

Dodano: 2016-05-31 21:51:54

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Tina  Nolan - Śnieżka, opuszczona kotka

Tina Nolan - Śnieżka, opuszczona kotka

Zgubione… porzucone… zaniedbane? Odtąd ich domem będzie "Cichy kąt"! W idealnym świecie takie miejsce jak schronisko "Cichy kąt" nie byłoby potrzebne. Jednak Ewa i Karol Mareccy, których rodzice prowadzą schronisko, wiedzą, że w życiu nie zawsze jest idealnie. Codziennie zjawia s...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku