Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Tworzenie kompozycji kwiatowych
Tworzenie kompozycji kwiatowych

W czwartek, 11 lutego w naszej bibliotece zostały zorganizowane przez Limanowski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz Stowarzyszenie Razem dla Regionu warsztaty tworzenia kompozycji kwiatowych. Spotkanie było otwarte dla wszystkich chętnych, nie tyko dla Pań zrzeszonych w Kołach Gospodyń Wiejskich z terenu gminy.

Pod okiem instruktora uczyliśmy się wykonywać walentynkowe serca, wiosenne kompozycje kwiatowe czy niezwykle urokliwe wianuszki. Wszystkie ozdoby powstawały z ekologicznych materiałów, głównie z papieru gazetowego. Miła atmosfera sprzyjała wymianie doświadczeń nie tyko artystycznych, wzajemnej pomocy w zdobywaniu nowych umiejętności manualnych, ale także planowaniu nowych przedsięwzięć i wspólnych spotkań. W wyniku kilkugodzinnego składania, sklejania, przeplatania powstały oryginalne ozdoby, które każda z Pań mogła zabrać do domu.

Dodano: 2016-02-13 20:00:24

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Dmitry Glukhovsky – Witajcie w Rosji

Dmitry Glukhovsky – Witajcie w Rosji

Witajcie w Rosji to iście wybuchowa mieszanka: fikcja miesza się tu z rzeczywistością, satyra i ironia sprawiają, że czytelnik nie wie, czy śmiać się, czy płakać, a wszystko to w ulubionej przez Glukhovsky’ego konwencji science fiction. Wyjątkowa książka, dotykająca ważnych probl...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku