Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Tworzenie kompozycji kwiatowych
Tworzenie kompozycji kwiatowych

W czwartek, 11 lutego w naszej bibliotece zostały zorganizowane przez Limanowski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz Stowarzyszenie Razem dla Regionu warsztaty tworzenia kompozycji kwiatowych. Spotkanie było otwarte dla wszystkich chętnych, nie tyko dla Pań zrzeszonych w Kołach Gospodyń Wiejskich z terenu gminy.

Pod okiem instruktora uczyliśmy się wykonywać walentynkowe serca, wiosenne kompozycje kwiatowe czy niezwykle urokliwe wianuszki. Wszystkie ozdoby powstawały z ekologicznych materiałów, głównie z papieru gazetowego. Miła atmosfera sprzyjała wymianie doświadczeń nie tyko artystycznych, wzajemnej pomocy w zdobywaniu nowych umiejętności manualnych, ale także planowaniu nowych przedsięwzięć i wspólnych spotkań. W wyniku kilkugodzinnego składania, sklejania, przeplatania powstały oryginalne ozdoby, które każda z Pań mogła zabrać do domu.

Dodano: 2016-02-13 20:00:24

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Liliana Fabisińska – Jeżynka nie chce się bawić

Liliana Fabisińska – Jeżynka nie chce się bawić

Klinika pod Boliłapką to maleńki szpital dla chorych zwierzaków. Pracują w nim sympatyczna doktor Magda i wesoły doktor Paweł. Codziennie ratują zdrowie swoich podopiecznych. Pomagają im dzieci doktor Magdy: Dominika i Kajtek. Zaprzyjaźnij się z nimi i zaglądaj do kliniki, by śle...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku