Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Otwarcie wystawy malarstwa Barbary Wardęgi
Otwarcie wystawy malarstwa Barbary Wardęgi

28 maja (wtorek) o godz. 17.00 w gronie przyjaciół, rodziny i miejscowych artystów otwarto w Bibliotece Publicznej w Tymbarku wernisaż malarstwa Barbary Wardęgi, utalentowanej artystki ze Słopnic.

Barbara Wardęga jest artystką młodego pokolenia. Maluje od wczesnych lat szkolnych, a  od ponad dziesięciu lat prezentuje swoje prace, na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jej obrazy charakteryzuje precyzja, dokładność i dbałość o detale.

Ogromy zachwyt u odbiorcy wzbudza cykl obrazów składających się na Pasję, powstałych na kanwie ekranizacji Mela Gibsona.  Największą inspirację stanowi dla artystki otaczająca ją przyroda. Malarstwo jest ważną część jej życia, w które wkłada swoje serce. Prezentowana wystawa obejmuje różnorodną tematykę, przedstawia motywy religijne, z pięknymi portretami Jana Pawła II i Matki Boskiej, poprzez martwą naturę, po pejzaże. Obrazy emanują gamą kolorów, z doskonale uchwyconymi tłami i cieniami są dopracowane pod każdym względem. Bardzo dobrze oddziałują na odbiorcę, u którego wyzwalają pozytywne emocje.

Zapraszamy do oglądania wystawy przez cały czerwiec.

Dodano: 2013-05-29 00:47:24

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
Małgorzata Musierowicz – Wnuczka do orzechów

Małgorzata Musierowicz – Wnuczka do orzechów

Kolejny tom "Jeżycjady" Małgorzaty Musierowicz. Jak zwykle wesoły, liryczny i krzepiący. Tym razem jednak akcja rozgrywa się na wsi, z daleka od zgiełku mieszkania przy Roosevelta 5 w Poznaniu. Wnuczka do orzechów z pewnością ucieszy i nastoletnie, i starsze fanki poznańskiej rod...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2013 Biblioteka Publiczna w Tymbarku